Kariéra

Kariéra

Společnost AUTO-DIENST je autorizovaným servisem autobusů značky Setra a Mercedes Benz a nezávislým opravcem dodávek zn. Mercedes Benz.

AUTO-DIENST je členem holdingu OSTRA, který poskytuje logistické služby, služby dopravcům – servis vozidel, prodej pohonných hmot, provoz mycích center, prodej náhradních dílů. Dále provozuje autobusová nádraží, staví a pronajímá nemovitosti a věnuje se výzkumu a vývoji podvozkových dílů.

LÁKAJÍ VÁS VELKÁ AUTA, ČI AUTOBUSY? CHCETE SE ROZVÍJET?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS.

Jsme profesionálové ve své práci, vnímáme potřeby zákazníků, aplikujeme nové trendy a realizujeme ty nejvhodnější. Naši zaměstnanci se pravidelně školí u výrobců nebo autorizovaných zástupců firem a všem umožňujeme profesní růst.

I proto můžete dělat podporu závodním týmům v rámci prestižního světového závodu Rallye DAKAR. Pravidelně připravujeme závodní speciály, doprovodná, novinářská a manažerská vozidla.

Náš tým tvoří zejména:

Automechanik

Autoelektrikář​

Autotronik/Diagnostik

Ale také: lakýrníci, technici pneuservisu, přijímací technici, technici pro ověřování tachografů, skladníci, technici pro náhradní díly a technici záručních oprav.

Zaměstnancům nabízíme

  • uzavření pracovního poměru
  • pravidelnou pracovní dobu
  • 5 dnů RELAXačního volna navíc
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • MOL tankovací kartu pro zvýhodněné tankování
  • výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
  • odměny při pracovních nebo životních jubileích
  • parkování v areálu
  • péči o zaměstnance – firemní akce, drobné dárky, vánoční pozornost

Autolakýrník

AUTO-DIENST s.r.o.

Pracoviště: Zahradní 1127/25, Lipník nad Bečvou
kontakt: 606720084

Náplň práce:

odborné a pečlivé provádění servisní práce s aktivním přístupem na nákladních a užitkových vozech Mercedes-Benz, autobusů Setra – pracovní doba formou směn a střídání “krátkých a dlouhých týdnů”, provozní doba servisu pondělí až sobota

Požadujeme:

Nabízíme:

Automechanik nákladních a užitkových vozidel

Požadujeme:

Nabízíme:

Autoelektrikář nákladních a užitkových vozidel

Požadujeme:

Nabízíme:

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici a zaujala Vás práce u nás?

Nechte nám kontakt a my se vám ozveme.

    Adaptace nového zaměstnance

    Chceme, aby se u nás noví zaměstnanci cítili dobře a brzy se stali platnými členy našich pracovních kolektivů. Proto máme připravené cílené adaptační programy.

    Adaptační program je tedy určen pro nové kolegy, případné zaměstnance vracejícího se po delším čase do aktivního pracovního procesu, např. po rodičovské dovolené.

    Jedná se o individuálně přizpůsobený program vytvořený pro nové kolegy s cílem rychlejšího, důkladnějšího a efektivnějšího poznávání společnosti, jejich činností, práce své i kolegů, firemní kultury. Každému novému zaměstnanci se věnujeme individuálně, a to na základě vstupních předpokladů a již získaných zkušeností. V době adaptace se zaměstnanec seznámí také s vnitřními předpisy a řády organizace.

    Společně adaptační proces zhodnotíme. Záleží nám na Vás a na tom, abyste se stali co nejdříve platným členem našeho kolektivu.

    Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

    Našim cílem je vzdělávání v oblastech, které zaměstnanci potřebují k výkonu činností s ohledem na měnící se strukturu opravárenství, pravidelně obnovujeme vzdělávání v oblastech měření emisí a ověřování tachografů.

    Naše vzdělávání zaměřujeme:

    • Odborná vzdělávání.
    • Uživatelská vzdělávání v oblasti výpočetní techniky.
    • Vzdělávání v měkkých dovednostech.
    • Jazyková vzdělávání.

    Připravujeme dlouhodobé vzdělávání v oblasti nástupnictví, tzv. OSTRA akademii.

    Spolupráce se školami

    Chcete se stát studentem, který má zajištěnou odbornou praxi a ví, kam po ukončení školy nastoupí? Pak právě pro Vás máme připravený stipendijní program. Současně na našich provozovnách umožňujeme odborné praxe studentů.

    Bližší informace rádi poskytneme všem zájemcům o dlouhodobou spolupráci. Pokud máte zájem s námi spolupracovat, ozvěte se a společně najdeme řešení.

    Dlouhodobě spolupracujeme se školami:

    • VOŠ a SŠ automobilní
      U Dráhy 827/7, Zábřeh
    • SŠ Polytechnická
      Rooseveltova 79, Olomouc
    • SŠ technická
      Kouřílkova 8, Přerov
    Firemní kultura

    V podnikání jsme úspěšní, a proto můžeme podporovat i sportovní, či jiné aktivity, potřebné jedince, organizace a podpořit tak kvalitu života v našem regionu.

    Podpořili jsme:

    • Rodiny našich zaměstnanců s vážným onkologickým onemocněním.
    • Pořídili jsme speciální koloběžku v rámci pomoci chlapci se sníženou mobilitou.
    • Zřízení baby boxu.
    • Domov a speciální služby pro seniory.
    • Děti ze znevýhodněných rodin zakoupením obědů ve školách.

    Dlouhodobě podporujeme také vrcholové sportovce nebo sportovní události:

    • Motosport
    • Basketbalový klub NH Ostrava
    • Tenisovou extraligu
    Ozvěte se nám, budeme se těšit!

    KAR group, a.s.
    KAR-mobil s.r.o.
    KASTL Invest s.r.o
    Rolsberská 90, 779 00 Olomouc.